Dnes je 19. 09. 2024
svátek má Zita

Sport Relax opět nejúspěšnějším klubem, porazil 30 klubů z ČR

Tým Sport Relax se zúčastnil dalšího ročníku Memoriálu Miroslava Šianského a nominačního turnaje Regionální pohár, který se konal 23. 3. 2013 v Lounech. Závodníci Sport Relaxu přivezli 25 medailí.

Zde jsme vybojovali 9 x zlato, 5 x stříbro, 11 x bronz a osm čtvrtých míst. V konkurenci 248 závodníků z 31 klubů České republiky jsme se stali nejúspěšnějším klubem na turnaji, druhou příčku obsadili závodníci Neratovic a bronz patřil klubu Auto Škoda Mladá Boleslav.

Nejúspěšnější závodnicí ze Sport Relaxu se stala Adéla Šinerová, která vybojovala tři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

První disciplína kata individual byla pro klub velmi úspěšná a zlato vybojovali tito závodníci: Adéla Šinerová, Daniel Beránek a Hana Ulíková.

Stříbrnou medailistkou se stala Božena Pavlasová a sadu bronzových medailí si odvezli Barbora Znamenáčková, Dagmar Suchá, Filip Hulko, Milan Hájek, Sára Ješetová a Martina Košíková.

O třetí místo prohráli a s nepopulární ,,bramborovou medailí,, odjeli Jiří Svoboda, Marie Suchá, Ondřej Kouba, Barbora Nolová, Václav Dražan, Markéta Nováková a Božena Pavlasová. Cenné body však do žebříčku získali.

Druhou disciplínou byly tradičně kata týmy a zde se vybojovalo zlato v tomto složení: Minárik Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz.

Děvčata Adéla Šinerová, Barbora Vlčková a Anna Vorlíčková.

Stříbrnou medaili si z turnaje odvezli Ondřej Kletečka, Matěj Kuhn, Jiří Svoboda, Sára Ješetová, Barbora Znamenáčková a Adéla Šinerová.

Novou disciplínou na Memoriálu jsou kata duo a zde jsme postavili silné týmy. Zlato si z duo odváží: Barbora Znamenáčková a Dagmar Suchá, Sára Ješetová a Adéla Šinerová.

Stříbrnou medaili vybojovaly Anna Vorlíčková a Barbora Vlčková, Martina Košíková a Markéta Nováková.

Bronzové medaile získali tito závodníci: Jiří Svoboda a David Minárik, Milan Zítko a Milan Hájek, Barbora Nolová a Natálie Slováková.

Poslední medailovou disciplínou na programu bylo kumite, kde zlato vybojoval Jakub Záveský a Filip Hulko. Bronzové medaile vybojovali Matěj Kühn a Filip Hulko a na čtvrtou příčku dosáhl Albert Weis.