Dnes je 19. 09. 2024
svátek má Zita

Sport Relax dominoval v týmech na MČR sportovního karate

V neděli 7. prosince se konalo mistrovství ČR mládeže v českobudějovické sportovní hale za účasti všech nejlepších závodníků z České republiky. Nominace si závodníci získali především z národních pohárů, ale i ze tří kol regionálních soutěží.

Na tento svátek sportovního karate odcestovala i dvacetičlenná výprava klubu Sport Relax. Odjelo se v sobotu ve 13.00 hodin a cesta do metropole jihu byla příjemná a plná očekávání. Ubytování bylo zajištěno v hotelu Garni, přímo v centru města, a tak se naše výprava odprezentovala ještě večer. Potom následovala společná večeře, procházka na náměstí, kde probíhají vánoční trhy, a zpět do hotelu.
Nedělní ráno bylo již v tradičním soutěžním rytmu a výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. V jednotlivcích jsme ukořistili jedno stříbro, 5 pátých míst a jedno sedmé. Všechny boje o třetí místa nám letos nevyšly a zůstala z toho bramborová medaile.

Vynahradili jsme si to všechno v kata týmech, kde jsme získali zlato a titul mistra ČR v kategorii žáci, dorostenky + juniorky a juniorech. To je úžasné!!!

Zlato: Lukáš Pevný, Milan Zítko a Kryštof Zlatohlávek

Karatisté klubu Sport Relax si v Budějovicích skvěle vedli a zisk šestého místa v konkurenci 59 klubů je úžasným výsledkem.

Děkujeme za podporu našim stálým partnerům a dík patří paní Znamenáčkové a panu Minárikovi za pomoc s dopravou závodníků.