Dnes je 20. 09. 2024
svátek má Oleg

Karate SPORT RELAX uspěl na "Bohemce"

Šinerová Adéla startovala za národní tým! Dne 14. října se KARATE SPORT RELAX rozjel do tří měst v České republice, aby mohl prezentovat své umění na soutěžích. Po Kadani a Trutnovu náš tým vycestoval do Ústí nad Labem, kde jsme startovali na silně obsazené mezinárodní scéně.

Naši závodníci se skvěle prezentovali a odvezli jsme si 5 cenných kovů. Naší nejúspěšnější závodnicí je Adéla Šinerová, která startovala v kata dorostenky a v poli závodnic neměla přemožitelku. Reprezentantka Šinerová je v této kategorii nominována na mistrovství světa do Španělska - Tenerife, na které se odlétá v pondělí 23.10. a Adéla bude startovat ve středu. Budeme držet palce, jelikož je první z Českolipska, která startuje na MSWKF.

Další úspěšnou závodnicí v Master byla Božena Pavlasová, která obsadila skvělé 2. místo. Božena patří na této soutěži mezi tradiční medailistky. Barbora Znamenáčková se postavila na tatami juniorek a obsadila 3. místo. V konkurenci žen bodovala 5. místem. Další stupně vítězů si vybojoval Jan Klimeš v kumite mužů nad 80 kg. V týmových kategoriích jsme obsadili 2. Místo ve složení David Minárik, Sodkherlen Ulziiorshikh a Jakub Vavřinčik.